SALE OUT. ASUS TUF VG259QL5A Gaming Monitor 25" WLED/IPS 1920x1080/16:9/300cd/m2/1ms Display port, HDMI | Asus SALE OUT. | TUF G
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM0BK0-B01O71SO
- Saadavus: 1
-
137€
SALE OUT. ASUS TUF VG259QL5A Gaming Monitor 25" WLED/IPS 1920x1080/16:9/300cd/m2/1ms Display port, HDMI | Asus SALE OUT. | TUF Gaming | VG259QL5A | 25 " | IPS | FHD | 16:9 | 200 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | DisplayPort HDMI Earphone Jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 25 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 143.00 mm |
| Gross height (mm) | 515.00 mm |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Gross width (mm) | 628.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product family | TUF Gaming |
| Producer product name | VG259QL5A |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


